Cennik

Cennik

Ceny domków letniskowych z sypialniami na poddaszu od 27.270,00 zł + Vat

Ceny domków letniskowych parterowych od 14.135,00 zł + Vat

Ceny domów całorocznych wykonanych wg projektu inwestora za 1m2 zabudowy od 1.270,00 zł + Vat

Cena domów szkieletowych jest ściśle uzależniona od standardu wykończenia na jaki zdecyduje się klient. Ceny za metr kwadratowy zaczynają się już od 1270 zł w stanie surowym otwartym. Jest jednak możliwa realizacja pod klucz, gdzie dom jest całkowicie wykończony zewnątrz oraz wewnątrz. Każdy dom jest wyceniany indywidualnie w zależności od stopnia skomplikowania układu konstrukcyjnego, rodzaju dachu oraz elementów dodatkowych typu balkony, wykusze itp.  Zakres naszych prac oraz ofertę cenową zawsze staramy się dostosować do indywidualnych potrzeb oraz możliwości finansowych każdego klienta. Zawsze chętnie służymy radą i pomocą przy zakupie oraz dostawie materiałów wykończeniowych w promocyjnych cenach. Nasi instalatorzy zajmą się również wykonaniem instalacji hydraulicznych i elektrycznych.

 

           

           

 

 

                         

Stwórz swój własny mikroklimat!

Misją firmy Hat-Bud jest zapewnienie wysokiej jakości przy relatywnie niskiej cenie.

Doceniamy współpracę z każdym Klientem, zapewniając bezpieczeństwo budowy, przemyślaną konstrukcję oraz atrakcyjną cenę.

Specjalizujemy się w produkcji i montażu domów z drewna zarówno rekreacyjnych jak i mieszkalnych. Używamy wysokiej jakości drewna iglastego - sosna, jodła, modrzew. Jako producent domów szkieletowych posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie, a domy z drewna to nasza pasja.

Copyright © 2019 PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE HAT-BUD S.C. ANNA KORBECKA, WIESŁAW KORBECKI, CZESŁAW KORBECKI
P.W. Hat-Bud s.c. A.W.Cz.Korbecki, 38-430 Miejsce Piastowe, ul. Dworska 25, tel. 13 43 53 994, 603 205 518, fax: 13 43 53 460
www.hat-bud.com.pl, e-mail: biuro@hat-bud.pl, jozef.szubrycht@hat-bud.pl; tel.: +48 603 205 518

Wyszukiwarka